
3-10 Days
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 12 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-31005
12.20€
Ex Tax: 12.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ 12 ΘΕΣΕΩΝ ΜΕ ΠΟΡΤΑ
| Χαρακτηριστικά | |
| Αριθμός Θέσεων | 12 |
| Αριθμός Σειρών | 1 |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP30 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,828kg |
| Μήκος | 300mm |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 195mm |
| Συσκευασία | Carton Box |
| Υλικό Προϊόντος | ABS |
| Ύψος | 100mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
